ETV vilistlaskoor nimetati parimaks džässi ja popi kooriks

Eesti Naislaulu Selts tähistas sünnipäeva piduliku kontserdiga
jaanuar 6, 2015
Tallinna Ülikooli Kammerkoor saavutas V Viimsi JazzPopFestil II koha
jaanuar 6, 2015
Show all

ETV vilistlaskoor nimetati parimaks džässi ja popi kooriks

5. Viimsi JazzPopFestil tunnistas žürii parimateks ETV vilistlaskoori, TTÜ Tallinna Kolledži kammerkoori Aktiva, Meero Muusiku Lastekoori ning vokaalansamblid 2Loud ja Mustad Klahvid.

Anne Erm, kes oli festivali žüriis kolmandat korda, sõnas, et osalejate tase on iga aastaga tõusnud. “Suur elamus oli ETV vilistlaskoor, eriti nende esituses kõlanud Rein Rannapi “Raagus sõnad” Maarja Aarma seades,” kiitis Erm. “Suurepärane seade ja vaimustav esitus pakkus ülimat naudingut.” ETV vilistlaskoor saavutas A-kategoorias esimese koha, teise koha preemia anti Tallinna Ülikooli kammerkoorile.

Vokaalansamblite kategooria võitu jagasid Mustad Klahvid Põlvast ja 2Loud Tallinnast, samas kui kolmandale kohale tuli The Fews.

Tulevikukooride kategooria parim oli Meero Muusiku Lastekoor Tallinnast. B-kategooria kooride hulgas sai esimese preemia TTÜ Tallinna Kolledži kammerkoor Aktiva, teiseks tuli Saku segakoor Tuljak ning kolmanda koha saavutas EBSi kammerkoor Tallinnast.

Viienda Viimsi jazz- ja popmuusikafestivali žüriisse kuulusid Jazzkaare peakorraldaja Anne Erm, muusika- ja vokaalpedagoog Sirje Medell ning koorijuht ja lauluõpetaja Külli Kiivet.

http://kultuur.err.ee/v/muusika/e2dd24bd-ab11-401c-b040-79fea4bc5f36