SANDER TAMM

Sander Tamm läbi astroloogiliste silmade

Mõnes mõttes tüüpiline kaljukits: töökas, distsiplineeritud. Kindlasti ei ole see tema ainus energia. Sanderis on veel spontaansus ja rõkkav elurõõm. Võime inimesi kaasa haarata, temaga on alati põnev koos olla isegi, kui ümberringi midagi ei toimu.
Teda iseloomustavad veel märksõnad – filosoof, õpetaja, reisija, lastega tegeleja. Ta on liiga temperamentne ning tuline, et olla ainult Maa märk – spektrumi kõige tulisem ning temperamentsem pool. Ta ei lase end nii palju ära kasutada kui teised Päikese märgid, sest Kaljukitsed on meeletult enesekindlad.
Meeletu kujutlusvõimega – loov, artistlik, hea kirjutaja ja kunstnik. Tema mõtlemine läbib spirituaalsuse 4-5 dimensiooni. Kõige tugevama intuitiivsusega. Kuna tema kuu on kalades, siis sümboliseerib see kõige sügavamate emotsioonide rolli – kalad on ka kõige sügavamal vetes.
Kalad tajuvad maailma, selle ehitust, omavad arvamust küsimustele miks me siin oleme, kes on Jumal jm eksistensiaalse alatooniga küsimused. Samuti on nad teiste inimeste tervendaja – nad teavad täpselt kuidas inimesi mõjutada.
Kui Sander oleks massöör, siis ei oleks ta tavaline massöör vaid ta teaks täpselt millest koosneks täispaket, et elamus oleks 100%line.

Sanderi ja teise sama täheseisuga inimeste vaimutasakaal tuleb hetkedest mil nad viibivad üksi. Nad armastavad lapsi, armastavad olla lapsevanema rollis – lapsed annavad nende kreatiivsusele funki juurde – lisaks armastusele ja emotsioonidele.

Ned ei huvita niivõrd raha kui kõrge standard ning spirituaalsusega kooskõlas oleva toote loomine Nad on väga abivalmid ning tahavad teha asju paremini kui hästi. Nad on kaugel teises dimensioonis ning töötavad kõige efektiivsemalt koos ratsionaalse inimesega (kuid samas nad ei lepi ratsionaalsete ideedega).

Õpetamine, juhtimine, võitleja, kaitseb väga oma seisukohti. Kõige õigem väljend oleks sõdur, kes on nagu õpetaja. Motiveerib teisi, treener ja inspireerija – kuidagi peab saama hea tulemuse. Pisut isegi järeleandmatu ja isegi ehk agressiivse hoiakuga, sest paneb pingutama. Nad suudavad õppida ilma õpetajata, nad on huvitatud enda arendamisest. Ambur on tuline märk – tähendab reaalsust ja aja mitte raiskamist, teavad head strateegiat ning seega hoiavad kõvasti aega kokku. Nende uskumusi on keeruline muuta, kui nad leiavad mingi filosoofilise mõtte, siis nad ei loobu sellest.

Minu publikule, kolleegid, õpetajad, sõbrad ning perekond – aitäh, et olen selline nagu olen !

ps. akadeemilisema tutvustuse leiate biograafiast.